oldal nyomtatása

infohu(at)bramac.com

2017.szeptember 8-ig

Területi szaktanácsadó

Baranya és Tolna megye

Fő feladatok:

- Meglévő ügyfélkör, partnerek rendszeres látogatása

- Új üzleti lehetőségek keresése, ügyfelek szerzése

- Területi értékesítési tervszámok tervezése és teljesítése

- Különböző értékesítési csatornák összefogása, partnerkapcsolatok fejlesztése (szakkereskedések, beruházók, tervezők, szakemberek)

- Ügyféladatbázis naprakészen tartása

- Jelentés a kereskedelmi vezető felé

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség

- Kereskedelmi, területi képviselői munkakörben szerzett minimálisan 3 év tapasztalat, de ideálisan min. 3-5 év gyakorlat

- Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Excel kezelés, az alapvető függvények ismerete, magabiztos használata)

- Kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd

- Magabiztos kommunikáció, kiváló tárgyalási készség

- Magas munkabírás és stressz tűrő képesség

- Szervezett, önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés

- Határozott fellépés, sikerorientált hozzáállás, kreatív, dinamikus személyiség

További előnyök:

-        Jártasság műszaki termékek értékesítésében, műszaki szaktanácsadás területén

-        Építőipari termékek piacán szerzett szakmai háttér előnynek számít

-        Baranya vagy Tolna megyei lakhely

Amit a cég kínál:

- Stabil nemzetközi háttér, erős marketing támogatás

- Fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat

- Vonzó fizetési csomag és juttatások

- Vállalati autó, laptop és mobiltelefon

Csak komoly, a fenti elvárásoknak megfelelő pályázók jelentkezését várjuk!

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és referencia kontakt ) 2017. szeptember 8-ig várjuk az infohu@bramac.com e-mail címre.

Bramac Központ

Bramac Kft.

Házgyári u. 1.

8200 Veszprém

Magyarország

Telefon: 88/590-891

Fax: 88/590-893

E-Mail: infohu(at)bramac.com

Web: www.bramac.hu

A veszprémi szállítási iroda nyitvatartási ideje: hétfő-péntek 8.00 - 16.00

Lépjen kapcsolatba velünk

Kérdése van? Keresse tanácsadóinkat, tetõfedõinket, kereskedõ partnereinket, vagy kérjen ingyenes ajánlatot!