oldal nyomtatása

Értékesítés-támogató projektkoordinátor

Budapest és Pest megye

Lendületes és egyben precíz értékesítés-támogató projektkoordinátort keresünk BRAMAC és ICOPAL termékvonalon Budapest és Pest megyei munkavégzéssel.

Fő feladatok:

-        A közvetlenül, vagy a területi értékesítőktől beérkező projekt igények teljes körű, önálló projekt-koordinációja,

-        műszaki tanácsadás, kereskedelmi ügyintézés,

-        a cég vevőivel történő folyamatos, proaktív szóbeli és írásbeli kapcsolattartás,

-        szoros szakmai együttműködés és koordináció a társterületekkel (ügyfélszolgálat, sales, beszerzés),

-        kivitelező, beruházó partnerek felkutatása, folyamatos kapcsolattartás velük

-        ajánlatok elkészítése, továbbítása a vevők felé

-        versenytársfigyelés, piaci információ gyűjtése

-        új üzleti lehetőségek keresése, ügyfelek szerzése

-        különböző értékesítési csatornák összefogása, partnerkapcsolatok fejlesztése (szakkereskedések, beruházók, tervezők, szakemberek)

-        ügyféladatbázis naprakészen tartása

-        jelentés a kereskedelmi vezető felé.

Elvárások:

-        legalább középfokú végzettség

-        projekt management szemlélet (természetesen előny a korábbi projekt management tapasztalat),

-        kereskedelmi, területi képviselői munkakörben szerzett minimálisan 3 év tapasztalat, de ideálisan min. 3-5 év gyakorlat

-        erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, -Excel, -Power Point ),

-        kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd

-        kiváló szervező-, koordinációs és adminisztratív készség

-        magabiztos kommunikáció, kiváló tárgyalási készség

-        magas munkabírás és stressz tűrő képesség

-        szervezett, önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés

-        határozott fellépés, sikerorientált hozzáállás, kreatív, dinamikus személyiség

-        megbízható, precíz, önálló és teamben történő munkavégzésre való alkalmasság,

-        határozott fellépés, dinamikus problémamegoldás, lendületes kommunikáció

További előnyök:

-        Középfokú építőipari technikus vagy felsőfokú építőipari végzettség

-        Jártasság műszaki termékek értékesítésében, műszaki szaktanácsadás területén

-        Építőipari termékek piacán szerzett szakmai háttér előnynek számít

-        Budapest, Pest, Komárom vagy Nógrád megyei lakhely

Amit a cég kínál:

- Stabil nemzetközi háttér, erős marketing támogatás

- Fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat

- Vonzó fizetési csomag és juttatások

- Vállalati autó, laptop és mobiltelefon

Csak komoly, a fenti elvárásoknak megfelelő pályázók jelentkezését várjuk!

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és referencia kontakt ) 2018. november 11-ig várjuk a beata.csanadi(at)bmigroup.com e-mail címre.

Bramac Központ

Bramac Kft.

Házgyári u. 1.

8200 Veszprém

Magyarország

Telefon: 88/590-891

Fax: 88/590-893

E-Mail: infohu(at)bmigroup.com

Web: www.bramac.hu

A veszprémi szállítási iroda nyitvatartási ideje: hétfő-péntek 8.00 - 16.00

Lépjen kapcsolatba velünk

Kérdése van? Keresse tanácsadóinkat, tetõfedõinket, kereskedõ partnereinket, vagy kérjen ingyenes ajánlatot!