oldal nyomtatása

infohu(at)bmigroup.com

vagy személyesen:

Bramac Kft. - Gyár

Barna Kristóf - gyárvezető

6000 Kecskemét, Szt. István király krt.24/A

Műszaklakatos

Karbantartó, szerszámos, esetleg lakatos vagy?

Szereted, ha családok ezrei csodálják a munkád gyümölcsét?

Hiányzik egy jó légkörű munkahely, ahol TÉNYLEG nyugdíjazásodig foglalkozhatsz azzal, amit szívesen csinálsz?

Műszaklakatost keresünk kecskeméti gyárunkba, azonnali kezdéssel.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • karbantartói feladatok ellátása
  • gyártósorok folyamatos karbantartása, javítása, beállítása
  • aktív, előrelátó közreműködés a hibák szűrésében (Segítünk!)
  • felelősségteljes munkakör

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú végzettség / géplakatos, karbantartó lakatos, TMK lakatos, szerszámkészítő
  • hegesztő vizsga

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete, gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • minimális német vagy angol nyelvtudás (segítünk!)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kiemelt fizetés és egyéb juttatások
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • előrelépési lehetőség,az ország egyik legösszetartóbb csapata
  • remek munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Kecskemét

Bramac Központ

Bramac Kft.

Házgyári u. 1.

8200 Veszprém

Magyarország

Telefon: 88/590-891

Fax: 88/590-893

E-Mail: infohu(at)bmigroup.com

Web: www.bramac.hu

A veszprémi szállítási iroda nyitvatartási ideje: hétfő-péntek 8.00 - 16.00

Lépjen kapcsolatba velünk

Kérdése van? Keresse tanácsadóinkat, tetõfedõinket, kereskedõ partnereinket, vagy kérjen ingyenes ajánlatot!