oldal nyomtatása

2019. június 21-ig

infohu(at)bmigroup.com

vagy személyesen:

Bramac Kft. - Gyár
Schäffer Balázs
8200 Veszprém, Házgyári út 1.

Targoncakezelő és csomagoló munkatárs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Beérkező és kiszállítandó áru sérülésmentes, pontos rakodása
  • A munkaköréhez tartozó gépek, berendezések szakszerű használata, biztonságtechnikai, környezetvédelmi előírások betartása
  • A targoncák napi üzemkész állapotának ellenőrzése, emelőgép napló vezetése
  • A sérülésmentes áru rakodása a diszpozíció szerint, a gépjárművezető utasításait figyelembe véve
  • A megrendelt áru csomagolása, összekészítése
  • Kiegészítő cserepek elhelyezése a tárolótéren
  • A beérkező áru szállítólevél szerinti átvétele
  • A tárolótér előírás szerinti rendjének és tisztaságának megőrzése
  • Homlok-rakodógép (Volvo) kezelése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év, hasonló munkakörben eltöltött munkatapasztalat
  • Magas fokú szervezőkészség, rendszerszemlélet
  • Magabiztos kommunikáció és problémamegoldó készség
  • Homlokrakodó gép jogosítvány előnyt jelent
  • Magas munkabírás és stressz tűrő képesség
  • Szervezett, önálló, precíz munkavégzés
  • Határozott fellépés, sikerorientált hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat
  • Vonzó fizetési csomag és juttatások

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Veszprém

Bramac Központ

Bramac Kft.

Házgyári u. 1.

8200 Veszprém

Magyarország

Telefon: 88/590-891

Fax: 88/590-893

E-Mail: infohu(at)bmigroup.com

Web: www.bramac.hu

A veszprémi szállítási iroda nyitvatartási ideje: hétfő-péntek 8.00 - 16.00

Lépjen kapcsolatba velünk

Kérdése van? Keresse tanácsadóinkat, tetõfedõinket, kereskedõ partnereinket, vagy kérjen ingyenes ajánlatot!