oldal nyomtatása

2020. augusztus 7-ig az

edit.lendvai(at)bmigroup.com e-mail címen.

Vevőszolgálati területfelelős

A Bramac Kft. Veszprémi központjába  Vevőszolgálati területfelelős kollégát keres.

Fő feladatok:

-Napi szintű kapcsolattartás kereskedő partnerekkel

-Kapcsolattartás export partnerekkel

-Megrendelések rögzítése, visszaigazolása az SAP rendszerben (belföld, külföld)

-Kapcsolattartás és folyamatos konzultáció a területi képviselő, logisztikai és beszerzési kollégákkal

-Felmerülő problémák gyors, önálló megoldása, reklamációk kezelése, adminisztrációja
-Szállítással kapcsolatos dokumentumok kezelése (rakodójegyek, szállítólevelek, EKÁER)

Elvárások:

-Microsoft Office, Excel magabiztos használata

-Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás

-Magabiztos kommunikáció, problémamegoldó gondolkodásmód, együttműködő készség

-Magas munkabírás és stressztűrő képesség

-Önálló, precíz munkavégzés

-Magas fokú szervezőkészség, rendszerszemlélet

-Határozott fellépés, sikerorientált hozzáállás

Előnyt jelent:

-SAP felhasználói szintű ismeret

-1-3 év, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit a cég kínál:

-Stabil nemzetközi háttér,

-Fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat

-Vonzó fizetési csomag és juttatások

Pályázatát (önéletrajz és motivációs levél) 2020.08.07-ig várjuk az edit.lendvai(at)bmigroup.com e-mail címre.

Bramac Központ

Bramac Kft.

Házgyári u. 1.

8200 Veszprém

Magyarország

Telefon: 88/590-891

Fax: 88/590-893

E-Mail: infohu(at)bmigroup.com

Web: www.bramac.hu

A veszprémi szállítási iroda nyitvatartási ideje: hétfő-péntek 8.00 - 16.00

Lépjen kapcsolatba velünk

Kérdése van? Keresse tanácsadóinkat, tetõfedõinket, kereskedõ partnereinket, vagy kérjen ingyenes ajánlatot!